Upravit stránku

FPFFPF   FPF   FPF       

Pro společnost FPF jsme vytvořili úplnou brandovou strategii a v současnosti zajišťujeme kompletní marketing, od správy profilů na sociálních sítích po reklamní předměty. 

www.fpf.cz

Restaurace Na PalmovceRestaurace Na Palmovce

Znovu otevřená restaurace v centru Hradce Králové, nově pod vedením vítěze soutěže MasterChef Jiřího Halamky. Zaměřuje se na americkou i českou kuchyni a jejich vyhlášené burgery slaví úspěch na foodfestivalech v celé České republice.

www.napalmovce.cz

GoodLuckGymGoodLuckGym

Akademie bojových sportů v Hradci Králové, ve které trénují špičky oboru. Tady poznáš, co v tobě opravdu je. Ať už tě zajímá box, thai box nebo MMA, přátelská atmosféra tě motivuje jít dál a posouvat hranice. 

www.goodluckgym.cz

Nábytek DivantiNábytek Divanti

Výrobce kvalitního designového nábytku s třicetiletou tradicí. Tvůrci individuálních řešení pro každé prostory a každou generaci. 

www.divanti.cz

Jiří Halamka Jiří Halamka

Vítězství v soutěži MasterChef v roce 2016 byl jen začátek. Nadšený kuchař samouk dostal příležitost prokázat, že obstojí i mezi profesionály. Teď vede novou restauraci Na Palmovce v centru Hradce Králové a stále hledá nové trendy české gastronomie. Protože vaření ve vášeň.

www.jiri-halamka.cz