Upravit stránku

ON-LINE A OFF-LINE MARKETINGON-LINE A OFF-LINE MARKETING

Sociální sítě dnes tvoří podstatnou součást marketingu. Širokou škálu možností, které nabízí virtuální prostředí není snadné shrnout pod jednu kategorii. Proto využíváme významově širšího označení ON-LINE MARKETING, které zastřeší velkou část námi nabízených služeb.

Vedle toho je OFF-LINE MARKETING označení pro klasické (můžeme s trochou nostalgie říci i „oldschoolové“) nástroje reklamy, které běžně známe a vídáme kolem sebe – od výloh obchodů po letáky a vizitky. I klasické nástroje offlinové reklamy ale čerpají podněty z virtuálního světa. Prověřené a funkční nástroje jsou tak inovovány a aktivně využívány i v 21. století.

I jednotlivé služby FPF Agency prostupují z on-line do off-line marketingu. V reklamě totiž více než jinde platí, že vše je propojené. Záleží na inovaci, nápadu a schopnosti přizpůsobit se nejnovějším trendům. 


 

 • Copywriting
  Slova mají obrovskou moc a dobře otextovaný web, leták nebo facebookový příspěvek zvyšuje atraktivitu a zájem klientů. Snažíme se mluvit řečí vašich zákazníků a psát originálně a poutavě.
   
 • Správa a nastavení sociálních médií
  Facebookový a Instagramový profil má dnes skoro každý. Na sociálních sítích proto nesmíte chybět ani vy.  Navíc pokročilé možnosti propagace nabízejí jedinečnou marketingovou příležitost.
   
 • PPC kampaně
  Nastavujeme a spravujeme PPC kampaně pro vyhledávače Google a Seznam.
   
 • Fotografování
  Obraz vydá za tisíc slov. Ve světě marketingu zastává fotografie důležitou roli. Dobrá produktová fotka či zajímavá momentka z prostředí oblíbené restaurace – obě mají jinou výpovědní hodnotu a každá přiláká svou cílovou skupinu. Dovedeme obojí.
   
 • Správa webových řešení
  Zhodnotíme kvalitu vašeho webu, na základě toho zařídíme optimalizace webu, refresh a aktualizace webových stránek. Dokážeme vytvořit i zcela novou strukturu a obsah webu.
   
 • Analýza zdrojů návštěvnosti a konverzí webu
  Pokud má váš web malou návštěvnost a nízké konverze, můžeme vám pomoci. Provedeme podrobnou analýzu vašeho webu a nastavíme efektivnější spravování.
   
 • Off-line propagace
  Klasické reklamní nástroje fungují stále, ba co víc, jsou nenahraditelné i dnes. Letáčky, vizitky, rollupy, návrhy výloh – to vše zviditelní váš projekt. 
   
 • Marketingové konzultace
  Každý projekt je jedinečný a bez komunikace se žádná spolupráce neobejde. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, nejprve jej poznáme sami, abychom mohli připravit efektivní marketingovou strategii.
   
 • Pomoc s budováním brandu
  Seznamte nás se svou vizí a společně sestavíme brandovou strategii tak, aby vám přinesla úspěch.